Kontakt

Zanim napiszesz, przeczytaj

Print Friendly

4 thoughts on “Kontakt

 1. chce pomoc pisze:

  wyslij mi lukasz nr tel.pogadamy jak moge ci pomoc zeby piwko bylo legalne na powietrzu.mieszkam w malej miejscowosci ale zapewne cale miasto by sie podpisalo za taka ustawa ze mozna pic piwo pod chmurami.czekam na kontakt odpisz mi i podaj nr kom

  • Łukasz Sielski pisze:

   Cześć. Mój numer jest tutaj, ale mam prośbę. Jeśli nie jesteś w stanie zorganizować większej grupy (powyżej 5 osób), więc kilku tysięcy podpisów proszę przeczytaj sekcję „Pytania i odpowiedzi”. Tam jest wszystko. Niestety ze względu na długość dnia nie jestem w stanie ogadać telefonicznie z każdym wszystkiego.

 2. Marek pisze:

  Witam serdecznie, link do strony z kontaktem, na który należy wysyłać podpisy jest nieaktualny. Znajduje się w „Pytaniach i odpowiedziach” w pytaniu „Co zrobić z zebranymi podpisami?”. Mam też pytanie, jak długo może być przechowywana u mnie w domu lista z podpisami, bo bezsensu po jednej kartce wysyłać.

  • Łukasz Sielski pisze:

   Link może, ale adres tam jest aktualny, nie zmienił się Nowy Rynek 7/3 70-533 Szczecin, listy dochodzą. Można trzymać powiedzmy do połowy listopada, ale fajnie było by wtedy zaraportować w systemie jaki jest na piwopodchmurka.pl/strefa byśmy wiedzieli czego się spodziewać.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Możesz użyć następujących tagów oraz atrybutów HTML-a: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <strike> <strong>