Ostateczny kształt projektu i flashmob

Czerwiec 12, 2012 w Aktualności

Dzięki współpracy z przyjaciółmi z Wolny Browar, Nowej Prawicy oraz Kontestacji udało nam się przygotować miejmy nadzieję ostateczny kształt projektu. Założenia się nie zmieniły, jednakże forma nabrała bardziej pełnej, profesjonalnej formy. Chciałbym tutaj z miejsca pomóc Andrzejowi Dziurzyńskiemu oraz Sebastianowi Płacheckiemu za profesjonalny wkład w projekt.

Obywatelski Projekt Ustawy o zmianie Ustawy o wychowaniu w trzeźwości i przeciwdziałaniu alkoholizmowi wersja 4
Poza tym zachęcam wszystkich do brania udziału w najbliższy piątek w evencie Wolnego Browaru i Nowej Prawicy. Z tego co wiem część grup zamierza zbierać podpisy pod naszym projektem.

Zwłaszcza cieszy mnie to, że akcja zatacza coraz szersze kręgi i mamy coraz więcej sympatyków. Jak zaznaczałem Piwo Pod Chmurką jest i będzie apolityczne. To nie znaczy, że nie przyjmiemy pomocy od sił politycznych (gdyż to one będą przepychać nasz projekt w Sejmie). W chwili obecnej mogę z czystym sumieniem przyznać, iż działają z nami działacze skrajnie różnych ugrupowań. To się ceni i pokazuje, że Piwo Łączy Ludzi. Zapomnijmy o podziałach, przepchnijmy piwo o cieszmy się wolnością razem - dyskutując przy piwie o różnicach. Są z nami ludzie z (nie organizacje same w sobie):

  • Kongres Nowej Prawicy
  • KoLiber
  • UPR
  • Ruch Poparcia Młodych
  • Młodzi Demokraci
  • Federacja Młodych Socjaldemokratów

Z tego co wiem, że popierają nas pojedyncze osoby z Forum Młodych PiS i mam nadzieję, że przyłączą się do nas, bo jak mówiłem – dla piwa nie ma podziałów! Każdy może być z nami! Czy jesteście zainteresowani polityką czy nie! Kurde! Chodzi o browar!

Print Friendly